Torneig triangular d'hoquei d'Olesa

El proper 15 de Setembre, es celebrarà el 1er torneig triangular d'hoquei d'Olesa. Durant el matí, a més, es realitzarà la presentació dels equips del Club Olesa Patí, i per finalitzar la festa, es farà una gran butifarrada per celebrar tots junts l'inici de la temporada.

Per aquesta edició, contarem amb la presencia de dos equips de fora de Catalunya, carregats d'il·lusió: El CP Rivas de Madrid, i el Laguna Negra de Soria, que disputarn aquest triangular amb el nostre equip sènior.

Desitgem que aquest dia,sigui una gran festa de l'hoquei, i us convidem a participar en la butifarrada, que com en edicions anteriors, tindrà un preu popular de 5 euros, no hi falteu.

Aquest torneig, sustituirà, les tradicionals 12 hores d'hoquei i que per motius econòmics no podem assumir aquest any.

Us anirem informant.
top