Exit a les activitats del cap de setmana

Ahir, 4 dels nostres equips jugaven al torneig de Manresa d'hoquei, amb un bon exit dels equips alevins i Benjamins que aconseguien emportar-se la 1ª plaça, sota una calor implacable, la resta d'equips van oferir també un bon joc, que va servir per mantenir el tó esportiu de final de temporada.

Mentre, a Olesa de Montserrat es realitzava la fira d'entitats, on la el nostre club va fer acta de presencia, amb un estand senzill, i patint també, coms al torneig de Manresa, de molta calor, i es que el sol va petar de debó, però tot i així, molta gent interessada es va aturar a l'estand per informar-se.

Aquest diumenge, s'ha realitzat la Cursa de patins, amb una nombrosa participació i que gràcies a la bona disposició de l'ajuntament que ha tallat el transit del carrer principal d'Olesa, ha permès als patinadors i patinadores de disfrutar del carrer, en mig de la Festa de l'esport que es realitzava a la vila. La guanyadora ha estat la Eva del Club de Patinatge Artístic d'Olesa. Enhorabona.

top