Disputats els partits ajornats per la pluja


Aquest divendres al vespre es van disputar els partits que no es van poder jugar el passat dissabte degut a la pluja que havia mullat una part de la pista. Primer va ser l'Aleví el que es va enfrontar al Cerdanyola, equip lider del seu grup i que va mostrar el seu potencial tot i el bon joc dels olesans. El resultat final seria de 2-8. Pitjor els va anar als de l'Infantil A també contra el Cerdanyola, ja que no va van poder fer res perdent per 1-15. Encara que la realitat es que el nostre equip es va deixar anar els darrers minuts, potser per frustració o per impotència, ja que durant molta estona el joc havia estat un a mica més igualat. Anims, que per això no hi ha qui us guanyi.

Mentrestant, els nostres jugadors petits de base van anar al Palau Blaugrana per veure el partit Barcelona - Vic d'OK lliga.
top